03 Ocak TRT Haber Sosyal Medya Programı’ndayım

03 Ocak 2011 yeni yılın ilk programında TRT Haber‘de Sosyal Medya Programı‘nda (Canlı Yayında) Sevgili Serdar‘ın konuğuyum.  Program kapsamında,

Türkiye’de interneti en aktif kullanan yazarlardan biri olan Ece Temelkuran bu yeni dünyaya ilişkin görüşlerini paylaşıyor. Yeni medya düzeni nasıl şekilleniyor? Gazeteler, yazarlar kendilerini internet çağına hazırlıyorlar mı?

Ben de, dilim yettiğince dimağım elverdiğince dijital çağ insanını anlatmaya çalışacağım.  Dijital çağ nedir; insanlar onu nasıl yaşıyor? İş dünyası bu çağa hazır mı?

Ve sanal dünyanın en ilginç karakterlerinden biri olan Sami Hazinses ile Sosyal Medya bu hafta yine gündem oluşturacak.

Sorularınızı @yucezerey  ve @sosyalmedyatv hesaplarına gönderebilirsiniz.

Ezel‘den hızını alamayanları 23’te ekran başına bekliyoruz.

Yüce Zerey
İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden burslu olarak Ekonomi lisansını ve London School of Economics’ten burslu olarak Bsc Economics lisansını aldıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İktisat (MA) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı. Bilgi Üniversitesi MBA Programları bünyesinde pazarlama yöneticisi ve öğretim üyesi olarak görev yaptıktan sonra Ülker bünyesinde pazarlama ve iş geliştirme müdürlükleri yaptı. Ülker grup şirketlerine ve grup dışı şirketlere yurt içi / yurtdışında pazarlama kapsamında yapılan çeşitli projelerin başında yer aldı. Ülker’den sonra kariyerine Türk Hava Yolları’nda devam etme kararı olan Yüce Zerey, Türk Hava Yolları’nda eTicaret ve Marka Müdürü olarak görev yaptı. Görevi esnasında, Türk Hava Yolları’nın dijital mecralarından ve global olarak markasının yönetiminden sorumlu idi. Halen The Coca-Cola Company Türkiye, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesi’nin İnteraktif Pazarlama Müdürü olarak profesyonel yaşamına devam eden Yüce Zerey, kurumun bölgede yer alan bütün markalarının interaktif pazarlama faaliyetlerinden sorumludur. Mevcut pazarlama kariyerine ek olarak 14 senedir Bilgi Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmakta ve “Pazarlama Yönetimi, İnteraktif Pazarlama” derslerini vermektedir. Akademik paylaşımlara ek olarak, Radikal Gazetesinde ve CNN Türk bünyesinde haftalık olarak köşe yazıları yazmakta olup Doğan Yayınlarından 2014 yılında çıkan The Profesyonel adlı kitabın yazarıdır.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Tahtaya kalkmayan kalmayacak…
@Rassal
İş Görüşmesi
@Radikal Yazılar - @Rassal

Cevap Yaz