13 Nisan Bilgi MBA Dersimin Konukları: Enis Orhun & Tuna Tiryakioğlu

Bilgi MBA Programları bünyesindeki Business 2.0: Digital Age Business dersimizde bu hafta birbirinden değerli iki konuğumuz var.  13 Nisan Çarşamba günü dijital pazarlama dünyasının ödüllere doymayan  ajansı  C Section‘ın yöneticileri Enis Orhun ve Tuna Tiryakioğlu deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

Eylem Yeri: Bilgi Üniversitesi, Santal İstanbul, E3 Binası, 103  Nolu Sınıf

Eylem Saati: 19.00 – 21.00 Kapalı Aralığı

Enis Orhun ve Tuna Tiryakioğlu kimdir? Diyenler için gelsin…

Tuna Tiryakioğlu
C-Section

1981 yılında Karşıyaka’da doğdu. İzmir Amerikan Kolejini tamamladıktan sonra 2003 yılında Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu.

Telekomünikasyon ve mobil pazarlama sektöründe iş geliştirme ve ürün yönetimi pozisyonlarında çalıştı. 2007 yılında gittiği Ukrayna’dan Türkiye’ye dönünce dijital pazarlama sektöründe çalışmaya başladı. VAS, mobil ve dijital pazarlama alanlarındaki çalışmalarını, sektörün önde gelen dijital reklam ajanslarından C-Section’da Genel Koordinatör, mobil pazarlama ajansı Narkoz’da Ajans Baskani pozisyonlarıyla sürdürüyor.

Enis Orhun
C-Section

Izmir Saint Joseph Lisesi’ni tamamladıktan sonra, University of Georgia “Management Information Systems” bölümünden mezun oldu. İnteraktif Pazarlama alanında eğitmen ve konuşmacı olarak birçok etkinliğe katıldı. Young Lions Türkiye ve Kristal Elma’da jürilik tecrübeleri oldu. Kurucusu olduğu C-Section’da, halen Ajans Başkanı ve Yaratıcı Yönetmenlik görevlerini sürdürüyor.

Yüce Zerey
İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden burslu olarak Ekonomi lisansını ve London School of Economics’ten burslu olarak Bsc Economics lisansını aldıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İktisat (MA) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı. Bilgi Üniversitesi MBA Programları bünyesinde pazarlama yöneticisi ve öğretim üyesi olarak görev yaptıktan sonra Ülker bünyesinde pazarlama ve iş geliştirme müdürlükleri yaptı. Ülker grup şirketlerine ve grup dışı şirketlere yurt içi / yurtdışında pazarlama kapsamında yapılan çeşitli projelerin başında yer aldı. Ülker’den sonra kariyerine Türk Hava Yolları’nda devam etme kararı olan Yüce Zerey, Türk Hava Yolları’nda eTicaret ve Marka Müdürü olarak görev yaptı. Görevi esnasında, Türk Hava Yolları’nın dijital mecralarından ve global olarak markasının yönetiminden sorumlu idi. Halen The Coca-Cola Company Türkiye, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesi’nin İnteraktif Pazarlama Müdürü olarak profesyonel yaşamına devam eden Yüce Zerey, kurumun bölgede yer alan bütün markalarının interaktif pazarlama faaliyetlerinden sorumludur. Mevcut pazarlama kariyerine ek olarak 14 senedir Bilgi Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmakta ve “Pazarlama Yönetimi, İnteraktif Pazarlama” derslerini vermektedir. Akademik paylaşımlara ek olarak, Radikal Gazetesinde ve CNN Türk bünyesinde haftalık olarak köşe yazıları yazmakta olup Doğan Yayınlarından 2014 yılında çıkan The Profesyonel adlı kitabın yazarıdır.
Bunlar da ilginizi çekebilir
20 Nisan Bilgi MBA Dersimin Konuğu: M. Serdar Kuzuloğlu
@Akademi - @Pazarlama
Ezel ve Entegre Pazarlama
@Pazarlama - @Sunumlar

Cevap Yaz