Facebook Bağımlıları için: The Facebook Limiter

Facebook Bağımlıları için: The Facebook Limiter

Facebook bağımlılığından şikayetçi olan kullanıcılar için girişimciler boş durmamış ve The Facebook Limiter’ı piyasaya sürmüşler.

Kullanıcılar siteye giriş yaparken, The Facebook Limiter ile ne kadar sitede kalacaklarını ayarlıyorlar ve süre başlıyor!

Peki süre dolduğunda hala sitede isek ne oluyor?

İzleyelim, görelim…

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden burslu olarak Ekonomi lisansını ve London School of Economics’ten burslu olarak Bsc Economics lisansını aldıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İktisat (MA) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı.

Bilgi Üniversitesi MBA Programları bünyesinde pazarlama yöneticisi ve öğretim üyesi olarak görev yaptıktan sonra Ülker bünyesinde pazarlama ve iş geliştirme müdürlükleri yaptı. Ülker grup şirketlerine ve grup dışı şirketlere yurt içi / yurtdışında pazarlama kapsamında yapılan çeşitli projelerin başında yer aldı.

Ülker’den sonra kariyerine Türk Hava Yolları’nda devam etme kararı olan Yüce Zerey, Türk Hava Yolları’nda eTicaret ve Marka Müdürü olarak görev yaptı. Görevi esnasında, Türk Hava Yolları’nın e-ticaret, interaktif pazarlama faaliyetlerinden ve  global marka yönetiminden sorumlu idi.

Halen The Coca-Cola Company Türkiye, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesi’nin İnteraktif Pazarlama Grup Müdürü olarak profesyonel yaşamına devam eden Yüce Zerey, kurumun bölgede yer alan bütün markalarının interaktif pazarlama faaliyetlerinden sorumludur.Halen The Coca-Cola Company Türkiye, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesi’nin İnteraktif Pazarlama Grup Müdürü olarak profesyonel yaşamına devam eden Yüce Zerey, kurumun bölgede yer alan bütün markalarının interaktif pazarlama faaliyetlerinden sorumludur.

Yüce Zerey
İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden burslu olarak Ekonomi lisansını ve London School of Economics’ten burslu olarak Bsc Economics lisansını aldıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İktisat (MA) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı. Bilgi Üniversitesi MBA Programları bünyesinde pazarlama yöneticisi ve öğretim üyesi olarak görev yaptıktan sonra Ülker bünyesinde pazarlama ve iş geliştirme müdürlükleri yaptı. Ülker grup şirketlerine ve grup dışı şirketlere yurt içi / yurtdışında pazarlama kapsamında yapılan çeşitli projelerin başında yer aldı. Ülker’den sonra kariyerine Türk Hava Yolları’nda devam etme kararı olan Yüce Zerey, Türk Hava Yolları’nda eTicaret ve Marka Müdürü olarak görev yaptı. Görevi esnasında, Türk Hava Yolları’nın dijital mecralarından ve global olarak markasının yönetiminden sorumlu idi. Halen The Coca-Cola Company Türkiye, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesi’nin İnteraktif Pazarlama Müdürü olarak profesyonel yaşamına devam eden Yüce Zerey, kurumun bölgede yer alan bütün markalarının interaktif pazarlama faaliyetlerinden sorumludur. Mevcut pazarlama kariyerine ek olarak 14 senedir Bilgi Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmakta ve “Pazarlama Yönetimi, İnteraktif Pazarlama” derslerini vermektedir. Akademik paylaşımlara ek olarak, Radikal Gazetesinde ve CNN Türk bünyesinde haftalık olarak köşe yazıları yazmakta olup Doğan Yayınlarından 2014 yılında çıkan The Profesyonel adlı kitabın yazarıdır.
Bunlar da ilginizi çekebilir
FourSquare İnsanları
@Dem - @The Profesyonel
Büyük İnovasyon İnsanlığın Derdine Derman Oluyor mu?
@Pazarlama - @Sunumlar
1 Yorum
 • esrArengiz
  Kas 20,2007 at 15:15

  değişen dünyayla birlikte lügatlarımıza giren kelimeler gittikçe çoğalırken, sanal alemin en çok ziyaret edilen siteler sıralamasında şimdiden ilk 10’a giren facebookun birden fazla kavramla beyinlerimize yerleşeceği aşikar. bu noktada yapılan tespit mesajını eğlenceli bir şekilde verdiği gibi yerinde de bir tespit.

  artık bundan sonra facebook üzerinden ekmek yiyenleri görmeye başlayacağız. aynı zamanda girişimciler için iyi de bir örnek. ne dersiniz burdan zamanı kullanma sorunsalı yaşayan insanlığa asrın en değerli hakikatini kontrol altında tutmaya yardımcı olmayı vaadeden bir marka doğurulabilir mi? bundan entegre çalışır sistemler geliştirilebilir mi?

  güzel paylaşım için teşekkürler..
  sevgilerle

Cevap Yaz