Köprü Altından Akan Sular

Köprü Altından Akan Sular

degisim

Blog mecrasında aktif ter dökmeyeli uzun bir zaman oldu. Sizlerle konuşamadan geçen uzun bir zaman… Uzun zaman içerisinde köprünün altından çok sular aktı.

Akan suların debisinin en çok yükseldiği yerde bir kariyer değişikliği meydana geldi. Ülker’e keyifli, dostane bir şekilde veda ettim ve profesyonel çalışma hayatıma Türk Hava Yolları’nda e-Ticaret Müdürü olarak devam ediyorum.  (17.12.2008).

Madem işi değiştirdik, blogta da değişiklik yapalım dedik.  FF>> Pazarlama Trendleri blogu, Blogger’dan WordPress’e geçerken  iki ayrı parçaya bölündü. www.yucezerey.com , daha çok Yüce Zerey’e  özgü bireysel paylaşımların yeralacağı bir platform olurken, www.pazarlamatrendleri.com da FF>> Pazarlama Trendleri misyonunu devam ettirerek pazarlama odaklı yazıların yer alacağı bir platform oldu.

Şimdi sizlere iki ayrı platformdan, ama aynı samimiyet ile sesleneceğim. Umarım beni yalnız bırakmazsınız…

Yüce Zerey
İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden burslu olarak Ekonomi lisansını ve London School of Economics’ten burslu olarak Bsc Economics lisansını aldıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İktisat (MA) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı. Bilgi Üniversitesi MBA Programları bünyesinde pazarlama yöneticisi ve öğretim üyesi olarak görev yaptıktan sonra Ülker bünyesinde pazarlama ve iş geliştirme müdürlükleri yaptı. Ülker grup şirketlerine ve grup dışı şirketlere yurt içi / yurtdışında pazarlama kapsamında yapılan çeşitli projelerin başında yer aldı. Ülker’den sonra kariyerine Türk Hava Yolları’nda devam etme kararı olan Yüce Zerey, Türk Hava Yolları’nda eTicaret ve Marka Müdürü olarak görev yaptı. Görevi esnasında, Türk Hava Yolları’nın dijital mecralarından ve global olarak markasının yönetiminden sorumlu idi. Halen The Coca-Cola Company Türkiye, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesi’nin İnteraktif Pazarlama Müdürü olarak profesyonel yaşamına devam eden Yüce Zerey, kurumun bölgede yer alan bütün markalarının interaktif pazarlama faaliyetlerinden sorumludur. Mevcut pazarlama kariyerine ek olarak 14 senedir Bilgi Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmakta ve “Pazarlama Yönetimi, İnteraktif Pazarlama” derslerini vermektedir. Akademik paylaşımlara ek olarak, Radikal Gazetesinde ve CNN Türk bünyesinde haftalık olarak köşe yazıları yazmakta olup Doğan Yayınlarından 2014 yılında çıkan The Profesyonel adlı kitabın yazarıdır.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Sanal Bedenler…
@Dem
Heybe Potter ve Sırlar Odası
@Dem - @The Profesyonel
8 Yorumlar
 • admin
  Nis 6,2010 at 23:55

  Bunların hepsi karşılıklı benim güzel abim.

 • rıfat
  Şub 27,2010 at 14:22

  sürekli bişeyler satmak ve almak üzerine kurulu yalan bi sistemde eflatun gibi yaşamak:)

 • rıfat
  Şub 27,2010 at 14:17

  AŞK özünde bulduğunu karşında görmekmiş seni neden sevdiğimi biliyorum

 • Özlem Helva
  Nis 9,2009 at 17:07

  Yüce Bey Hayırlı olsun yeni göreviniz,bu arada yeni sitenizi de beğenerek takip edicez.

 • admin
  Mar 23,2009 at 12:43

  Herkese çok teşekkürler arkadaşlar, ilginizi desteğinizi her daim bekliyorum.

 • Afşın Avcı
  Mar 15,2009 at 19:29

  Yüce Bey hayırlı olsun. Bu sevindirici bir haber. Yazılarınızı & fikirlerinizi x2 hızla takip edebileceğiz artık:)

 • Hüseyin Erkmen
  Mar 15,2009 at 19:26

  Hayırlı olsun Yüce Bey, sürekli takip ediyorduk, okuldaki dersleriniz kadar yazılarınız da çok faydalı. Teşekkürler.

 • Uğur Özmen
  Mar 15,2009 at 19:18

  Hayırlı olsun Yüce…

  Pazarlama bilgisini artırmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

  Keyifli yolculuklar bu blogdünyası’nda…

Cevap Yaz