Maksat Muhabbet : İTÜ Bilişim Teknolojileri Zirvesi

 

Maksat Muhabbet : İTÜ Bilişim Teknolojileri Zirvesi28-29 Kasım (Cuma ve Cumartesi) tarihlerinde İTÜ Maslak Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi‘nde gerçekleşecek olan ve İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından organize edilen Bilişim Teknolojileri Zirvesi katılımcılarına geniş bir program sunuyor.

Benim ismimi de Cumartesi günü 10:00 – 11:30 saatleri arasında “Bilişim Dünyasında Kime, Neyi, Nasıl Satarsın?” konulu panel için konuşmacı olarak tahtaya yazmışlar.

Gelen arkadaşlar ile birlikte konu ile ilgili sohbet edeceğiz. İlgilenen herkesi bekleriz.

Etkinliğin Cuma ve Cumartesi günlerini kapsayan programına web sitesindeki “Organizasyon Programı” linkinden ulaşabilirsiniz.

Yüce Zerey
İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden burslu olarak Ekonomi lisansını ve London School of Economics’ten burslu olarak Bsc Economics lisansını aldıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İktisat (MA) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı. Bilgi Üniversitesi MBA Programları bünyesinde pazarlama yöneticisi ve öğretim üyesi olarak görev yaptıktan sonra Ülker bünyesinde pazarlama ve iş geliştirme müdürlükleri yaptı. Ülker grup şirketlerine ve grup dışı şirketlere yurt içi / yurtdışında pazarlama kapsamında yapılan çeşitli projelerin başında yer aldı. Ülker’den sonra kariyerine Türk Hava Yolları’nda devam etme kararı olan Yüce Zerey, Türk Hava Yolları’nda eTicaret ve Marka Müdürü olarak görev yaptı. Görevi esnasında, Türk Hava Yolları’nın dijital mecralarından ve global olarak markasının yönetiminden sorumlu idi. Halen The Coca-Cola Company Türkiye, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesi’nin İnteraktif Pazarlama Müdürü olarak profesyonel yaşamına devam eden Yüce Zerey, kurumun bölgede yer alan bütün markalarının interaktif pazarlama faaliyetlerinden sorumludur. Mevcut pazarlama kariyerine ek olarak 14 senedir Bilgi Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmakta ve “Pazarlama Yönetimi, İnteraktif Pazarlama” derslerini vermektedir. Akademik paylaşımlara ek olarak, Radikal Gazetesinde ve CNN Türk bünyesinde haftalık olarak köşe yazıları yazmakta olup Doğan Yayınlarından 2014 yılında çıkan The Profesyonel adlı kitabın yazarıdır.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Kültür’e Dair IV: Paris
@Rassal
Twitter nedir? Nasıl Kullanılır?
@Rassal

Cevap Yaz