Tahtaya kalkmayan kalmayacak…

 

Tahtaya kalkmayan kalmayacak…
IAA Reklamcılar Tahtaya, yine çok önemli konukları ağırlıyor!

Hem sektör çalışanlarının hem de üniversite öğrencilerinin ilgiyle takip ettiği, IAA Uluslararası Reklamcılık Derneği’nin düzenlediği “Reklamcılar Tahtaya” eğitim seminerlerinin 22.si, 22 Kasım 2008 Cumartesi günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü Fazıl Say Salonu’nda yapılacak.

Yıllardır, ünlü reklamcılar, sektör takipçileri, çalışanlar ve öğrenciler için bir buluşma noktası haline gelen etkinlikte, bu sefer de çok önemli isimler tahtanın başına geçiyor:
Ali Poyrazoğlu, Hulusi Derici, Gürül Öğüt, Ali Atıf Bir ve Tolga Çevik.

22 Kasım 2008 günü, ilk ders zili ünlü tiyatro sanatçısı Ali Poyrazoğlu için çalacak. Ali Poyrazoğlu’nun ders konusu: “İletişimde fark yaratın.”

Ardından Marka Ajans Başkanı Hulusi Derici, “Basit bir sunum.” dersiyle, öğrencilerle buluşacak.

Verilecek 45 dakikalık öğle tenefüsünden sonra, Gürül Öğüt, “Kırmızı” başlığıyla deneyimlerini aktaracak.

Öğleden sonraki ikinci ders ise Prof.Dr. Ali Atıf Bir’in. Ders konusu ise “Krizde pazarlama ve reklam.”

Son ders, başarılı tiyatro oyuncusu Tolga Çevik’in. “Ben, Tolga Çevik…” başlığıyla söz alacak olan oyuncu, ders gününü de bitirmiş olacak.

5 ayrı dersten oluşan “IAA Reklamcılar Tahtaya Eğitim Seminerleri”nde öğrencilere her ders günü için bir katılım belgesi verilmekte, bir eğitim yılında 4 kez yapılan bu seminerlerin tümüne katılanlara ise “Katılım Sertifikası” sunulmakta.

Başvurular için; 0212 325 3788 telefonla IAA Türkiye Bölüm Sekreterliği’nden Ayşenur Yürekli’yi arayabilir, ya da iaaturkey@iaaturkey.com adresine elektronik posta atabilirsiniz.

Yüce Zerey
İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden burslu olarak Ekonomi lisansını ve London School of Economics’ten burslu olarak Bsc Economics lisansını aldıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İktisat (MA) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı. Bilgi Üniversitesi MBA Programları bünyesinde pazarlama yöneticisi ve öğretim üyesi olarak görev yaptıktan sonra Ülker bünyesinde pazarlama ve iş geliştirme müdürlükleri yaptı. Ülker grup şirketlerine ve grup dışı şirketlere yurt içi / yurtdışında pazarlama kapsamında yapılan çeşitli projelerin başında yer aldı. Ülker’den sonra kariyerine Türk Hava Yolları’nda devam etme kararı olan Yüce Zerey, Türk Hava Yolları’nda eTicaret ve Marka Müdürü olarak görev yaptı. Görevi esnasında, Türk Hava Yolları’nın dijital mecralarından ve global olarak markasının yönetiminden sorumlu idi. Halen The Coca-Cola Company Türkiye, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesi’nin İnteraktif Pazarlama Müdürü olarak profesyonel yaşamına devam eden Yüce Zerey, kurumun bölgede yer alan bütün markalarının interaktif pazarlama faaliyetlerinden sorumludur. Mevcut pazarlama kariyerine ek olarak 14 senedir Bilgi Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmakta ve “Pazarlama Yönetimi, İnteraktif Pazarlama” derslerini vermektedir. Akademik paylaşımlara ek olarak, Radikal Gazetesinde ve CNN Türk bünyesinde haftalık olarak köşe yazıları yazmakta olup Doğan Yayınlarından 2014 yılında çıkan The Profesyonel adlı kitabın yazarıdır.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Foursquare’in Geleceği
@Rassal
J.J Abrams ve Pazarlama
@Rassal

Cevap Yaz