Tarihin En İyi Sunumu

Tarihin En İyi Sunumu

Sunum hayatımızın artık vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Aslında hep hayatımızın önemli bir parçasıydı ancak araçlar farklıydı. Zaten özgün sunum yapabilenlerin tarihte hep hakkını veriyor.
Gelmiş geçmiş sunumlar sıralamasında birinci sırada yer alan kişi hiç de yabancı değil: Steve Jobs.

Son zamanlarda Mac Book Air lansmanındaki muhteşem sunumu ile kitlelerin beğenisini kazanmıştı.

En iyi sunum olarak seçilen sunum ise, Steve Jobs’un 1984 yılında Macintosh’un lansmanında yapmış olduğu sunum. Cebinden çıkarmış olduğu 3.5 inc lik diskette bizleri alıp maziye götürüyor.

Özetle, insan 7 sinde nasıl sunum yapıyorsa 70’inde de aynı şekilde sunum yapıyor.

Yüce Zerey
İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden burslu olarak Ekonomi lisansını ve London School of Economics’ten burslu olarak Bsc Economics lisansını aldıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İktisat (MA) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı. Bilgi Üniversitesi MBA Programları bünyesinde pazarlama yöneticisi ve öğretim üyesi olarak görev yaptıktan sonra Ülker bünyesinde pazarlama ve iş geliştirme müdürlükleri yaptı. Ülker grup şirketlerine ve grup dışı şirketlere yurt içi / yurtdışında pazarlama kapsamında yapılan çeşitli projelerin başında yer aldı. Ülker’den sonra kariyerine Türk Hava Yolları’nda devam etme kararı olan Yüce Zerey, Türk Hava Yolları’nda eTicaret ve Marka Müdürü olarak görev yaptı. Görevi esnasında, Türk Hava Yolları’nın dijital mecralarından ve global olarak markasının yönetiminden sorumlu idi. Halen The Coca-Cola Company Türkiye, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesi’nin İnteraktif Pazarlama Müdürü olarak profesyonel yaşamına devam eden Yüce Zerey, kurumun bölgede yer alan bütün markalarının interaktif pazarlama faaliyetlerinden sorumludur. Mevcut pazarlama kariyerine ek olarak 14 senedir Bilgi Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmakta ve “Pazarlama Yönetimi, İnteraktif Pazarlama” derslerini vermektedir. Akademik paylaşımlara ek olarak, Radikal Gazetesinde ve CNN Türk bünyesinde haftalık olarak köşe yazıları yazmakta olup Doğan Yayınlarından 2014 yılında çıkan The Profesyonel adlı kitabın yazarıdır.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Kreatif Liderlik
@Pazarlama - @Sunumlar
Sosyal Medya Programı
@Pazarlama

Cevap Yaz