13 Nisan Bilgi MBA Dersimin Konukları: Enis Orhun & Tuna Tiryakioğlu

Bilgi MBA Programları bünyesindeki Business 2.0: Digital Age Business dersimizde bu hafta birbirinden değerli iki konuğumuz var.  13 Nisan Çarşamba günü dijital pazarlama dünyasının ödüllere doymayan  ajansı  C Section‘ın yöneticileri Enis Orhun ve Tuna Tiryakioğlu deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

Eylem Yeri: Bilgi Üniversitesi, Santal İstanbul, E3 Binası, 103  Nolu Sınıf

Eylem Saati: 19.00 – 21.00 Kapalı Aralığı

Enis Orhun ve Tuna Tiryakioğlu kimdir? Diyenler için gelsin…

Tuna Tiryakioğlu
C-Section

1981 yılında Karşıyaka’da doğdu. İzmir Amerikan Kolejini tamamladıktan sonra 2003 yılında Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu.

Telekomünikasyon ve mobil pazarlama sektöründe iş geliştirme ve ürün yönetimi pozisyonlarında çalıştı. 2007 yılında gittiği Ukrayna’dan Türkiye’ye dönünce dijital pazarlama sektöründe çalışmaya başladı. VAS, mobil ve dijital pazarlama alanlarındaki çalışmalarını, sektörün önde gelen dijital reklam ajanslarından C-Section’da Genel Koordinatör, mobil pazarlama ajansı Narkoz’da Ajans Baskani pozisyonlarıyla sürdürüyor.

Enis Orhun
C-Section

Izmir Saint Joseph Lisesi’ni tamamladıktan sonra, University of Georgia “Management Information Systems” bölümünden mezun oldu. İnteraktif Pazarlama alanında eğitmen ve konuşmacı olarak birçok etkinliğe katıldı. Young Lions Türkiye ve Kristal Elma’da jürilik tecrübeleri oldu. Kurucusu olduğu C-Section’da, halen Ajans Başkanı ve Yaratıcı Yönetmenlik görevlerini sürdürüyor.