28 Aralık Bilgi MBA Dersimizin Konuğu: Özgür Alaz

28 Aralık’taki Bilgi MBA, Business 2.0 dersimizin konuğu Özgür ALAZ.

Konumuz: Digital Marketing Trends

Özgür bizlere,  hayatımızın her yerinde deneyimlediğimiz dijital mecraların ve bu mecralarda yer alan yeni iş modellerinin, pazarlama yaklaşımlarının gelecekte nereye evrileceğinden, kaçırılmaması gereken trendlerin neler olduğundan bahsedecek.

Peki Özgür Alaz kimdir?

Özgür Alaz, pazarlama trendleri uzmanıdır. ‘Değişen yaşamtarzı, trendler ve yeni teknolojiler pazarlama dünyası için ne fırsatlar getiriyor?’ sorusuna yanıt aramaktadır.

Pazarlama insanlarına yenilikler hakkında ilham vermek amacıyla 5 yıldır marketallica.com sitesinde görüşlerini paylaşmaktadır.

Yazıları psfk.com, trendwatching.com, tompeters.com gibi sitelerce referans gösterilmiştir.

Dünyanın en büyük trend networku olan springspotters.com’un dünyada en aktif üyeleri arasındadır.

Birçok pazarlama etkinliğinde, yeni trendler ve dijital pazarlama üzerine konuşmacıdır. Age of Conversation kitabının ortak yazarlarındandır. Benzer zihinli insanları biraraya getiren Likemind Istanbul etkinliğinin düzenleyicisidir.

PromoQube pazarlama ajansının kurucusudur. Markaların sosyal network çağında tam performans göstermeleri, gelir elde etmeleri ve yeniliklerle pazarda fark yaratmaları için çözümler ve teknolojiler geliştirmektedir.

Ayrıca, insanların kredi kartı alma ve kredi kartıyla yapacakları harcamalar konusunda kolaylaştırıcı olmayı hedefleyen Kartguru.com projesini yürütmektedir.