29 Mart Bilgi MBA Dersimin Konuğu: Özgür Alaz

(bu fotoğrafı çok havalı bulduğumu belirtmek isterim)

29 Mart’taki Bilgi MBA, Business 2.0 dersimizin konuğu Özgür ALAZ.

Konumuz: Project Management 2.0

Özgür, dünya çapında hatırı sayılır bir pazarlama trendleri uzmanı olmasına rağmen, verimlilik, etkin bilgi yönetimi, proje yönetimi gibi kavramları hayatının içerisinde özümsemiş bir insan. Özgür, bugün bizlere çok fazla bilmediğimiz, ama hemen hayatımızın içerisinde kana karışacak olan hap proje yönetimi bilgileri verecek. Özellikle dijital mecraların proje yönetimini nasıl değiştirdiğinden ve hayatımızdaki proje yönetimine dair yeni pratiklerden bahsedecek.

Mekan ve  Zaman

Bilgi Üniversitesi, Santral İstanbul Kampüsü, E3 Binası I. Kat, 214 nolu sınıf

Saat 19:00

Hala Özgür Alaz kimdir diyenler için gelsin…

Özgür Alaz, pazarlama trendleri uzmanıdır. ‘Değişen yaşamtarzı, trendler ve yeni teknolojiler pazarlama dünyası için ne fırsatlar getiriyor?’ sorusuna yanıt aramaktadır.

Pazarlama insanlarına yenilikler hakkında ilham vermek amacıyla 5 yıldır marketallica.com sitesinde görüşlerini paylaşmaktadır.

Yazıları psfk.com, trendwatching.com, tompeters.com gibi sitelerce referans gösterilmiştir.

Dünyanın en büyük trend networku olan springspotters.com’un dünyada en aktif üyeleri arasındadır.

Birçok pazarlama etkinliğinde, yeni trendler ve dijital pazarlama üzerine konuşmacıdır. Age of Conversation kitabının ortak yazarlarındandır. Benzer zihinli insanları biraraya getiren Likemind Istanbul etkinliğinin düzenleyicisidir.

PromoQube pazarlama ajansının kurucusudur. Markaların sosyal network çağında tam performans göstermeleri, gelir elde etmeleri ve yeniliklerle pazarda fark yaratmaları için çözümler ve teknolojiler geliştirmektedir.

Ayrıca, insanların kredi kartı alma ve kredi kartıyla yapacakları harcamalar konusunda kolaylaştırıcı olmayı hedefleyen Kartguru.com projesini yürütmektedir.