Coca-Cola Yazgelse Kampanyası

yazgelse_gorsel

Coca-Cola  Yazgelse Kampanyası’nda Yaza susayanları bu geceden itibaren (4 Mayıs 00:00 – 23:59 saatleri arasında) Coca-Cola ile farklı bir Twitter deneyimi ve yaz temalı hediyeler bekliyor.

Twitter üzerinden kurguladığımız oyunlaştırılmış promoted trend projesiyle #yazgelse etiketini kullanarak, 24 saatte hep birlikte tam 12 oyun oynayacağız.

24 saat süresince her iki saatte bir, farklı Promoted Trend kurgularının devreye alınacağı kampanyaya katılmak isteyenlerin, Twitter’da @CocaCola_Tr hesabından yayınlanan promoted tweet’leri takip etmeleri ve #yazgelse etiketiyle paylaşılan aksiyonları gerçekleştirmeleri yeterli. Oyunların kazananları, kampanyayı canlı takip eden jürinin değerlendirmesiyle belirleniyor.

Coca-Cola’dan birbirinden çekici yaz hediyeleri kazanma şansı sunan proje kapsamında, #yazgelse etiketi ile paylaşılan tweet’leri buraya tıklayarak görebilir, daha fazla bilgi için Coca-Cola’nın Twitter hesabını takip edebilirsiniz.

Oyunlar başlasın…

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden burslu olarak Ekonomi lisansını ve London School of Economics’ten burslu olarak Bsc Economics lisansını aldıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İktisat (MA) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı.

Bilgi Üniversitesi MBA Programları bünyesinde pazarlama yöneticisi ve öğretim üyesi olarak görev yaptıktan sonra Ülker bünyesinde pazarlama ve iş geliştirme müdürlükleri yaptı. Ülker grup şirketlerine ve grup dışı şirketlere yurt içi / yurtdışında pazarlama kapsamında yapılan çeşitli projelerin başında yer aldı.

Ülker’den sonra kariyerine Türk Hava Yolları’nda devam etme kararı olan Yüce Zerey, Türk Hava Yolları’nda eTicaret ve Marka Müdürü olarak görev yaptı. Görevi esnasında, Türk Hava Yolları’nın e-ticaret, interaktif pazarlama faaliyetlerinden ve  global marka yönetiminden sorumlu idi.