Yüce Zerey Sunumlar

Yüce Zerey Sunumlar

 

Yüce Zerey Sunumlar

Yüce Zerey Sunumlar

Webrazzi Summit 2016 – Hacking the Digital

Next is the EX – Digital Age 2016 

 

Reset to Factory Settings Marketing: Brand Week 2014

 

TEDx  Alsancak 2014 – Reset to Factory Settings

 

Uyku Kaçıran Dijital Dönüşüm: Media Summit 2014

 

iHumanization @ Digital Age 2014 – Yüce Zerey

 

iHumanization @ Digital Age 2014 – Sunum

 

The Profesyonel

 

iMarketing: Back 2 Basics @Digital Age 2013

iMarketing: Back 2 Basics @Digital Age 2013 – Sunum 

 

iMarketing: Creativity @ the Core: Digital Age 2012

Yüce Zerey – BUMADS: Sosyal Medya ve Bloglar

 

Yüce Zerey – BUMADS: Sosyal Medya ve Bloglar – Sunum 

 

Simple is Good @Digital Age 2011 – Sunum

 

Sosyal Pazarlama @ Web 3.0 Istanbul

 

The Evolution of Marketing Social @ the Core! @ Webrazzi Summit11

 

Sosyal Medyasız Pazarlama Olur Mu? Webrazzi Gündem’10

 

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden burslu olarak Ekonomi lisansını ve London School of Economics’ten burslu olarak Bsc Economics lisansını aldıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İktisat (MA) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı.

Bilgi Üniversitesi MBA Programları bünyesinde pazarlama yöneticisi ve öğretim üyesi olarak görev yaptıktan sonra Ülker bünyesinde pazarlama ve iş geliştirme müdürlükleri yaptı. Ülker grup şirketlerine ve grup dışı şirketlere yurt içi / yurtdışında pazarlama kapsamında yapılan çeşitli projelerin başında yer aldı.

Ülker’den sonra kariyerine Türk Hava Yolları’nda devam etme kararı olan Yüce Zerey, Türk Hava Yolları’nda eTicaret ve Marka Müdürü olarak görev yaptı. Görevi esnasında, Türk Hava Yolları’nın e-ticaret, interaktif pazarlama faaliyetlerinden ve  global marka yönetiminden sorumlu idi.

Halen The Coca-Cola Company Türkiye, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesi’nin İnteraktif Pazarlama Grup Müdürü olarak profesyonel yaşamına devam eden Yüce Zerey, kurumun bölgede yer alan bütün markalarının interaktif pazarlama faaliyetlerinden sorumludur.

Mevcut pazarlama kariyerne ek olarak 15 senedir Bilgi Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmakta ve “Pazarlama Yönetimi, İnteraktif Pazarlama” derslerini vermektedir.

Akademik paylaşımlara ek olarak, Radikal Gazetesinde ve CNN Türk bünyesinde haftalık olarak köşe yazıları yazmakta olup Doğan Yayınlarından 2014 yılında çıkan The Profesyonel adlı kitabın yazarıdır.